Srub I

Dětská postel Srub I

Příběh

Hravý design modelu Srub I připomíná pohádkový domeček a poskytuje skrýš, kterou dětí rády vyhledají. Víceúčelový model, o kterém se bude mluvit a na který budou děti vzpomínat, je připraven pro více dětí. Postýlka poskytuje dostatek soukromí a stane se inspirací pro zábavu vašich ratolestí.

Dětská postel Srub I

Konstrukce

Víceúčelová konstrukce poskytuje prostor na spaní a zásuvku, ve které může být uložena matrace pro kamaráda, který zůstává přes noc, nebo hromada plyšáků, hraček a dek.

Dětská postel Srub I

Možnosti

Jedná se o postel z masivu dětských rozměrů, která je určena ratolestem od 3 do 9 let. Střešní a okenní panel lze připevnit dle přání dítěte nebo zákazníka. Zásuvka na kolečkách zajistí rychlou přípravu dětské přistýlky stejných rozměrů jako pevná postel. Stejně tak může sloužit jako prostor pro hračky nebo jiné potřeby.

Dětská postel Srub I

Informace

Rozměry postele můžou být dětské (160×70cm) nebo standardní (200×80cm). Doporučujeme bílou barvu nebo původní barvu borovice s bezbarvým lakem. Na jiné barevné kombinaci se lze dohodnout. Montáž na místě zpravidla trvá 1,5–2h.

Vaše postýlka bude jedinečná, jméno Vašeho dítěte se stane navždy její součástí.

Victoria

Technické parametry

K výrobě používáme pouze poctivě přebranou finskou borovici nejvyšší kvality. Máte možnost volby barvy a velikosti lůžka. Sestavu dodáváme včetně roštů, bez matrace.

Standardně dodáváme postel o těchto rozměrech

matrace
200 × 80 cm
výška
165 cm

Máte otázky? Zavolejte na +420 606 632 776 nebo napište.


Jak fungujeme

Výběr

Poctivý přístup k zakázkové a malosériové výrobě je pro nás základem. Jsme připraveni se s Vámi pobavit o účelu nábytku, celkovém prostoru a samozřejmě i tom, pro koho je postel určena. Umožníme vám personalizaci postýlek z hlediska rozměrů a barev. Pokud daný model nebudeme mít skladem, počítejte s dodáním od 3–6 týdnů. Vždy se snažíme, aby zakázka byla co nejdříve dodána, ovšem kvalitní a ruční práce si žádá svůj čas.

Produkt

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete nám poptávku. Jakmile to bude možné, tak se vám telefonicky ozveme a dohodneme detaily objednávky. Následně vám pošleme zálohovou fakturu ve výši 50 % konečné ceny a po obdržení částky na náš účet začneme okamžitě na vaší zakázce pracovat. Cca. dva týdny před termínem montáže Vám pošleme fotky z výroby a dohodneme přesný termín instalace.

Doprava a montáž

Montáž od nás dostanete zdarma, a tak si k ceně připočtěte pouze náklady na dopravu, kterou počítáme na základě vzdálenosti na Google maps z Ústí nad Labem k Vám. Doprava je hrazena po montáži v hotovosti, cena je stanovena na 10 korun za kilometr.


Kontakty

Zavolejte
+420 606 632 776
+420 602 572 292
Napište
info@kidnest.cz
Adresa
Dvořákova 1591
Ústí nad Labem

Máte otázky? Klidně rovnou napište.