Hacienda

Dětská postel Hacienda

Příběh

Brána do země pohádek a snů. Zde váš poklad nezapomene na váš hlas a na všechny příběhy, které ho budou provázet celým dětstvím. Věříme, že tyto krásné vzpomínky budou spjaté s HACIENDOU a až vaše dítko bude samo rodičem, bude pro něho toto místo barvitou vzpomínkou.

Dětská postel Hacienda

Konstrukce

Jedná se o velmi kvalitní dřevěný nábytek do dětského pokoje v nadstandardním provedení, kde lze pohodlně skloubit prostor pro spaní s prostorem pro předčítání, hrací plochou s úložným prostorem a knihovnou pro odložení knih nebo hraček. Vše je orámováno stylizovaným domečkem.

Dětská postel Hacienda

Možnosti

Rohová sestava obsahuje lůžko a samostatný prostor (divan) sloužící pro hraní nebo pro jakékoliv společné chvíle s dítětem. Pod divanem se nachází praktické úložné místo pro hračky nebo přikrývky. Postel standardních rozměrů můžete použít pro pravý nebo levý roh. Obě varianty rozmístění lze umístit pod konstrukci domečku.

Dětská postel Hacienda

Informace

Útulný prostor konstrukce lze adaptovat podle vašich představ: rozměry postele mohou být dětské (160×70cm) nebo standardní (200×80cm). Doporučujeme bílou barvu nebo původní barvu borovice s bezbarvým lakem. Na jiné barevné kombinaci se lze dohodnout. Montáž na místě zpravidla trvá 1,5–2,5 hodiny.

Vaše postýlka bude jedinečná, jméno Vašeho dítěte se stane navždy její součástí.

Victoria

Technické parametry

K výrobě používáme pouze poctivě přebranou finskou borovici nejvyšší kvality. Máte možnost volby barvy, velikosti, rozmístění postele (pravý/levý roh). Sestavu dodáváme včetně roštů, bez matrace.

Standardně dodáváme postel o těchto rozměrech

matrace
200 × 80 cm
divan
110 × 80 cm
výška
165 cm

Máte otázky? Zavolejte na +420 606 632 776 nebo napište.


Jak fungujeme

Výběr

Poctivý přístup k zakázkové a malosériové výrobě je pro nás základem. Jsme připraveni se s Vámi pobavit o účelu nábytku, celkovém prostoru a samozřejmě i tom, pro koho je postel určena. Umožníme vám personalizaci postýlek z hlediska rozměrů a barev. Pokud daný model nebudeme mít skladem, počítejte s dodáním od 3–6 týdnů. Vždy se snažíme, aby zakázka byla co nejdříve dodána, ovšem kvalitní a ruční práce si žádá svůj čas.

Produkt

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete nám poptávku. Jakmile to bude možné, tak se vám telefonicky ozveme a dohodneme detaily objednávky. Následně vám pošleme zálohovou fakturu ve výši 50 % konečné ceny a po obdržení částky na náš účet začneme okamžitě na vaší zakázce pracovat. Cca. dva týdny před termínem montáže Vám pošleme fotky z výroby a dohodneme přesný termín instalace.

Doprava a montáž

Montáž od nás dostanete zdarma, a tak si k ceně připočtěte pouze náklady na dopravu, kterou počítáme na základě vzdálenosti na Google maps z Ústí nad Labem k Vám. Doprava je hrazena po montáži v hotovosti, cena je stanovena na 10 korun za kilometr.


Kontakty

Zavolejte
+420 606 632 776
+420 602 572 292
Napište
info@kidnest.cz
Adresa
Dvořákova 1591
Ústí nad Labem

Máte otázky? Klidně rovnou napište.